لیست قیمت سئو

هزینه ی سئو و بهینه سازی سایت و همچنین خدمات بک لینک دارای پلن های مختلف می باشد. بگذارید با هم رو راست باشیم. پرداخت هزینه در صورتی که نتیجه ای در سایت شما حاصل نشود و سایت شما برای کلمات رقابتی حوزه ی کاری خود به صفحه اول نیاید، اضافی و بی مورد می باشد. تمرکز ما در ایجاد تاثیر در سایت شما و گرفتن نتیجه از فرآیند سئو سایت شما می باشد. پس در صورتی کار ما ارزشمند خواهد بود که سایت شما به صفحه اول صعود کند. حضور در صفحه ی اول گوگل نیازمند تخصص، تجربه می باشد که ما این تخصص را در اختیار شما قرار می دهیم! هزینه ی خدمات سئو بسته به سایت و کلمه ی کلیدی متفاوت می باشد. بهترین راه استعلام ارسال پیام تلگرام به شماره 0910-85-1-85-85 می باشد. کارشناسان ما در اسرع وقت سایت و کلمات کلیدی شما را بررسی کرده و پروپوزال ارایه می دهند. کلیه ی فعالیت ها با قرارداد رسمی و گارانتی نتیجه صورت می پذیرد! درنگ نکنید! جای شما در بالای نتایج است!

0910-85-1-85-85 به این شماره پیام دهید!

DA و PA بالا

DA و PA معیارهایی برای سنجش قدرت سایت و صفحات در وب می باشد. هرچه DA و PA صفحه ای که از آن بک لینک گرفته اید بالاتر باشد تاثیر آن بیشتر خواهد بود! کلیه ی سایت های بک لینک 118 دارای DA بین 20 تا 60 می باشند. میانگین Da سایت ها 32 و میانگین PA سایت ها 40 می باشد.

تضمین افزایش DA

با استفاده از بک لینکهای ما DA سایت شما به طرز شگفت انگیزی افزایش پیدا خواهد کرد که این امر تاثیر بسیاری در بالا آمدن سایت شما در سایر کلمات خواهد داشت. DA بیشتر به معنی اعتبار بالاتر سایت می باشد و سایت با DA بیشتر در رتبه ی بالاتری در نتایج موتور های جستجو قرار خواهد داشت.

بک لینک با رنج ip متفاوت

کلیه ی بک لینک های ارایه شده در سرورهای مجزا با رنج ip متفاوت خواهد بود و هر Domain به شما Refferal ip جداگانه خواهد داد. این مساله تاثیر بک لینک ها را چندین برابر می کنید و احتمال جریمه ی گوگل را به صفر می رساند!

لینک های خروجی کم

تیم مدیریت لینک های بک لینک 118 همواره لینکهای خروجی سایت ها را کنترل می کند و با پایین نگه داشتن لینک های خروجی ارزش لینک ها را حفظ می کند.

بک لینک دائمی در سایت های خارجی معتبر

به محض سفارش شما پروسه ی ساخت بک لینک دائمی در وبسایت های خارجی معتبر، دایرکتوری های و ... آغاز می شود. این پروسه هزاران بک لینک معتبر از سایت های .edu . gov و .... به سمت سایت شما روانه می کند که برای همیشه برقرار خواهند بود!

افزایش روزانه سایت ها

سایت های زیر مجموعه ی بک لینک 118 به صورت روزانه افزایش پیدا می کنند. حدودا بین 5 الی 10 سایت قوی در روز به مجموعه سایت های Backlink118 افزوده می شوند. این امر موجب دریافت بک لینک های تازه و بسیار با ارزش برای سایت شما می شود.

بیش از 1000 سایت

بک لینک 118 توانایی ارایه ی بک لینک روی بیش از 1000 سایت معتبر ایرانی را دارد. پس از بررسی سایت و کلمه ی کلیدی شما بسته به نیاز سایت شما بک لینک ها درج خواهد شد!

سایت های واقعی

بر خلاف سایر سایت های خرید بک لینک، بک لینک های سایت بک لینک 118 از سایت های واقعی و با آپدیت روزانه ارایه می شوند. کلیه ی سایت ها دارای سابقه ی چند ساله هستند و از بازدید و اعتبار مناسب و میلیون ها صفحه ی ایندکس شده در گوگل برخوردارند. از این رو تاثیر لینک های بک لینک 118 به مراتب بیشتر از رقبا می باشد.

تا به حال سایت های زیادی را به صفحه اول گوگل آورده ایم! تضمینی!

نمونه کارهای ما نشانه ی تخصص ماست!

0910-85-1-85-85

استعلام قیمت

با ارسال پیام تلگرام به شماره بالا جهت استعلام قیمت اقدام نمایید!

0910-85-1-85-85