موسسین بک لینک 118 از سال 88 در زمینه ی بهینه سازی سایت و سئو فعالیت می کنند. ما تا بحال هزاران کلمه کلیدی رقابتی را به صفحه اول گوگل رسانده ایم. کلماتی نظیر “بلیط هواپیما”، “بلیط قطار”،”تور کیش”،”ایمپلنت،”پارکت”،”کفپوش”،”ویزای شینگن”،”سیسمونی”،”تعمیرات موبایل”،”تعمیرات لپ تاپ”،”فلزیاب” و صدها کلمه ی دیگر.مشتریان ما قالبا طراحان سایت، شرکت های سئو و همکاران می باشد. به دلیل تخصص بالا و ابزارهای بروز توانایی ارایه ی خدمات به سئوکاران را نیز داریم. به همین خاطر بعضی از نمونه کار ها که از طریق همکاران بدست ما رسیده و کار سئو آن را انجام داده ایم روی سایت قرار نمی دهیم. جهت آشنایی شما با نمونه کارهای ما چند پروژه ی اخیر را روی سایت قرار می دهیم.

 

Laptop118.com

سایت Laptop118.com را در کمتر از 3 ماه برای کلمه تعمیر لپ تاپ و تعمیرات لپ تاپ به رتبه ی اول گوگل رساندیم. همچنین برای ده ها کلمه مختلف در حوزه تعمیرات لپ تاپ در رتبه ی 1 گوگل حضور دارد.

سیسمونی، فروشگاه سیسمونی، خرید سیسمونی و ....

سایت دیگری که از درج آدرس آن معذوریم (به دلیل دریافت از همکاران) را برای بیش از 50 کلمه در حوزه سیسمونی و نوزاد به 5 رتبه ی اول گوگل رسانده ایم. در خیلی از کلمات حتی رتبه های بهتری نسبت به فروشگاه های قوی مثل دیجی کالا بامیلو و ….. پیدا کرده است.

بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس

یکی از رقابتی ترین حوزه های سئو در ایران حوزه گردشگری می باشد. ما دارای نمونه کارهای قوی در این زمینه هستیم و تا بحال چندیدن سایت را به رتبه های برتر این حوزه با کلمات رقابتی مانند: بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس، ویزا، ویزا شینگن، تور کیش، تور مشهد و … رسانده ایم. تخصص بالای ما و همکاری گسترده با وب سایت های حوزه ی گردشگری داخلی و خارجی دست ما را در دستیابی به نتایج خارق العاده باز کرده است. به عنوان مثال وبسایتی را در کمتر از 3 ماه برای کلمه بلیط قطار به رتبه 2 و کلمه ی بلیط هواپیما به رتبه ی 4 رسانده ایم.

moallemblog.com

سایت معلم بلاگ را برای کلمات حوزه ی اقدام پژوهی در کمکتر از 1 ماه به رتبه اول گوگل رساندیم. لازم به ذکر است که رقیب این سایت رتبه ی اول تا سوم را به خود اختصاص داده بود و بیش از 3 سال از راه اندازی آن می گذشت و عبور از آن کار بسیار دشواری بود که با راهکارهای تخصصی ما میسر شد. کلمات: اقدام پژوهی، دانلود اقدام پژوهی، اقدام پژوهی رایگان،

Repair118.com

سایت Repair118.com، یکی از سایت های قوی در زمینه ی تعمیرات موبایل می باشد. کافیست هر کلمه ای که به تعمیرات موبایل مربوط می باشد را در گوگل سرچ کنید تا آن را در رتبه های اول گوگل مشاهده نمایید. کلمات کلیدی بسیاری برای این سایت کار شده و فرآیند طراحی سایت، سئو و…. آن صفر تا صد توسط کارشناسان ما انجام شده است. بعضی کلمات کلیدی :

تعمیرات موبایل – آموزش تعمیرات موبایل – تعمیر گوشی هواوی – تعمیرات آیفون – تعمیر گوشی – تعمیرات گوشی – تعمیر گوشی سونی – تعمیر گوشی بلک بری – تاچ  و ال سی دی آیفون 7 – تعمیر گوشی شیائومی – تعمیر گوشی لنوو – تعمیر گوشی ایسوس – تعمیر گوشی سامسونگ و …..

 

Talajo.com

سایت talajo.com را با سه کلمه ی “طلایاب”،”فلزیاب” و “گنج یاب در کمتر از 2 هفته از صفحه سوم به 3 رتبه ی برتر آوردیم.

ما به شما تضمین می دهیم سایت خود را در کمترین زمان در بین سایت های برتر گوگل مشاهده کنید! پلن ما صفر تا صد و شامل سئو داخلی ( ساختار و سرعت سایت و …. ) و سئو خارجی (بک لینک و سوشال مدیا و … ) می باشد. با ما به رتبه ی #1 گوگل بیاندیشید!