ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی شامل ارسال پست در سایت های معتبر با بک لینک فالو می باشد. این روش یکی از روش های تاثیرگذار در برند سازی و بهینه سازی سایت برای کلمات کلیدی می باشد. هر چند بک لینک ها در ریپورتاژ دائمی می باشد ولی مدت زمان تاثیر گذاری آنها محدود می باشد. همچنین این روش نسبت به بک لینک دارای قدرت کمتری می باشد. ریپورتاژ آگهی در کنار لینک بیلدینگ مناسب و با استراتژی دقیق می تواند تاثیر بسیار خوبی در سایت شما داشته باشد! بک لینک 118 ارایه دهنده ی سرویس سئو و مشاوره در زمینه ی ریپورتاژ می باشد و تضمین می کند بهترین نتیجه را از ریپورتاژ های ارسالی خود دریافت نمایید.

0910-85-1-85-85 به این شماره پیام دهید!

DA و PA بالا

DA و PA معیارهایی برای سنجش قدرت سایت و صفحات در وب می باشد. هرچه DA و PA صفحه ای که از آن بک لینک گرفته اید بالاتر باشد تاثیر آن بیشتر خواهد بود! کلیه ی سایت های بک لینک 118 دارای DA بین 20 تا 60 می باشند. میانگین Da سایت ها 32 و میانگین PA سایت ها 40 می باشد.

تضمین افزایش DA

با استفاده از بک لینکهای ما DA سایت شما به طرز شگفت انگیزی افزایش پیدا خواهد کرد که این امر تاثیر بسیاری در بالا آمدن سایت شما در سایر کلمات خواهد داشت. DA بیشتر به معنی اعتبار بالاتر سایت می باشد و سایت با DA بیشتر در رتبه ی بالاتری در نتایج موتور های جستجو قرار خواهد داشت.

بک لینک با رنج ip متفاوت

کلیه ی بک لینک های ارایه شده در سرورهای مجزا با رنج ip متفاوت خواهد بود و هر Domain به شما Refferal ip جداگانه خواهد داد. این مساله تاثیر بک لینک ها را چندین برابر می کنید و احتمال جریمه ی گوگل را به صفر می رساند!

لینک های خروجی کم

تیم مدیریت لینک های بک لینک 118 همواره لینکهای خروجی سایت ها را کنترل می کند و با پایین نگه داشتن لینک های خروجی ارزش لینک ها را حفظ می کند.

بک لینک دائمی در سایت های خارجی معتبر

به محض سفارش شما پروسه ی ساخت بک لینک دائمی در وبسایت های خارجی معتبر، دایرکتوری های و ... آغاز می شود. این پروسه هزاران بک لینک معتبر از سایت های .edu . gov و .... به سمت سایت شما روانه می کند که برای همیشه برقرار خواهند بود!

افزایش روزانه سایت ها

سایت های زیر مجموعه ی بک لینک 118 به صورت روزانه افزایش پیدا می کنند. حدودا بین 5 الی 10 سایت قوی در روز به مجموعه سایت های Backlink118 افزوده می شوند. این امر موجب دریافت بک لینک های تازه و بسیار با ارزش برای سایت شما می شود.

بیش از 1000 سایت

بک لینک 118 توانایی ارایه ی بک لینک روی بیش از 1000 سایت معتبر ایرانی را دارد. پس از بررسی سایت و کلمه ی کلیدی شما بسته به نیاز سایت شما بک لینک ها درج خواهد شد!

سایت های واقعی

بر خلاف سایر سایت های خرید بک لینک، بک لینک های سایت بک لینک 118 از سایت های واقعی و با آپدیت روزانه ارایه می شوند. کلیه ی سایت ها دارای سابقه ی چند ساله هستند و از بازدید و اعتبار مناسب و میلیون ها صفحه ی ایندکس شده در گوگل برخوردارند. از این رو تاثیر لینک های بک لینک 118 به مراتب بیشتر از رقبا می باشد.

تا به حال سایت های زیادی را به صفحه اول گوگل آورده ایم! تضمینی!

نمونه کارهای ما نشانه ی تخصص ماست!

0910-85-1-85-85

استعلام قیمت

با ارسال پیام تلگرام به شماره بالا جهت استعلام قیمت اقدام نمایید!

0910-85-1-85-85